Modele RC samochodów sportowych

Swoje interesy w modelu zdalnego sterowania samochodów leżą w wysokiej prędkości, szybkiego przyspieszania i piękno form? Jeśli to jest dokładnie to, czego szukasz w model samochodu, potem model sportowego samochodu, chyba, że szukasz. Autentycznych rozmiarów samochodów sportowych są przemysł $ 4,5 mld z około 55 000 jednostek, kupowanych każdego roku.

samochody sportowe i ich odpowiedniki modele zbudowane są w postaci wysokowydajnych maszyn, co oznacza, że mogą być również działania w strony, że zwykły przenośnik montażu samochodów nie mogą. Na przykład, w przypadku prawdziwego samochodu sportowego, z którym często zajmuje nie więcej niż pięć sekund, aby jeździć na od 0 do 100 mil na godzinę. Podobnie w modelu wysokiej wydajności reprodukcji gazu, często trwa nie więcej niż dwie sekundy, aby osiągnąć 60 mil / h od startu.

bo to jest bardziej trudne do manewru, przekroczenie prędkości auta, samochody sportowe, samochody i modele samochodów sportowych, przeznaczonych do obróbki przy dużych prędkościach. W rzeczywistości, słowo “sport” został ukuty dla określenia elegancki, ale wytrzymała konstrukcja, która emanuje moc. Później był персонифицирован, aby wskazać osobę, za kierownicą lub w świecie symulacji, człowiek na piloty zdalnego sterowania<.br />
poniżej znajduje się podstawowy słownik terminologii sportowej samochodu i główną listę producentów sportowych samochodów (z których wiele ma swój odpowiednik w świecie modele gaz samochody zdalnego sterowania)<.br />
– FF ? przedni silnik, napęd na przednie koła. Układ FF posiada średni potencjał dla wysokiej prędkości przetwarzania i widać w niektórych modelach, takich jak Fiat zamach?, i Lotus Elan M100.

– FR – silnik z przodu, Napęd na tylne koła liczyć ?klasyczny? sportowy układ samochodu, silnik napędza tylne koła, ale utrzymuje ciężar na plecach. FR dobry w drifting kąty, zachowując przy tym kontrolę. Firma Mercedes-Benz jest uznanym aby korzystać z tego projektu dla swoich modeli.

– PP – z tylnego silnika, tylny napęd z silnikiem z tyłu i Napęd na tylne koła, noclegi waga na układ PP zapewnia doskonałą przyczepność do samochodu. Jednak, bez dodatkowych środków pomocniczych, jak kontrola stabilności, właściwości jezdne będzie trudno. W tych dniach, jedyny producent, który posiada układ PP do samochodów Porsche.

dla napędu na wszystkie koła ? xdrive z napędem na wszystkie koła układ zapewnia łatwą obróbkę, co czyni go idealnym dla tych, którzy dopiero zaczynają wyścig samochodów sportowych. Audi zaczął szerokie wykorzystanie tego systemu z Quattro. Japońscy producenci, jak Mitsubishi wykorzystali ten układ, aby zwiększyć sterowność, co czyni go wyjątkowym samochód rajdowy.

bo bardziej rygorystyczne zasady w Stanach Zjednoczonych, producentów samochodów sportowych, które są bardziej powszechne w Europie niż w Ameryce. Jednak amerykanin robi w równej konkurencji z europejskimi i indyjskimi odpowiednikami. Niektórzy producenci i modele:

Alfa Romeo; Alpine; Aston Martin, Austin-Healey; BMW; Bugatti; Катерхэм; Davrian; de Лореан; Ferrari; Fisker; Jaguar; Silnik; Lamborghini; Lotos; Mclaren; Maserati; mg; Morgan; Пэноз; Porsche; Triumph; ТВР; Wektor.

jeśli podgrzały twój apetyt dla samochodu sportowego, iść i kupić go teraz, jeśli jesteś bogaty. Jeśli nie, to dlaczego nie zrobić następną najlepszą rzecz i kupić sobie 1:8 lub nawet 1:5 z silnikiem benzynowym, zdalnego sterowania samochód sportowy?

Owen Jones, autor tego artykułu pisze na wiele tematów, ale obecnie uczestniczy w diesel samochód zdalnego sterowania. Jeśli interesuje cię model lub zabawki RC pojazdów, proszę, wejdź na naszą stronę już teraz na 1/5 skali RC