Ocenić Swoje Możliwości, Zanim Wyścig

Stworzenie samochodu wyścigowego zajmuje więcej, niż tylko wyrzucania pieniędzy na projekt pieniądze, kupując samochód wyścigowy składniki, uderzając je na samochód i jedziesz wyścig, czekając, aby zabrać do domu mistrzostwa w swój pierwszy sezon<.br />
zbieram udanego samochodu wyścigowego ma doświadczenie, ogromny budżet i zaangażowania w zespole, która jest gotowa rozwiązywać problemy i pracować tylko kilka godzin snu, zwłaszcza na wyścigowych weekendów. Choć jest wielu, którzy twierdzą, że można ścigać się na skromny budżet, będą wyścig trwa więcej niż po prostu pojawiają się w tanie budował samochody. Nawet jeśli właściciel i budowniczy genialny inżynier, który może wyprodukować samochód wyścigowy składniki, idący obwoźnej zakłada pomocniczych pojazdów, usługi załogi, opłata startowa, wydatki na paliwo, opony koszty, wydatki na wyżywienie, ubezpieczenie może być i inne drobne wydatki, że wszystko się zgadza.

jakikolwiek sposób kierowca może wybrać, aby wejść w świat sportów motorowych, to pierwsze, co musisz zrobić, to patrzeć na serii, która pasuje do twoich chęci, czasu i budżetu. W twojej okolicy, tam powinno być kilka opcji do wyboru, od amatorskiego автокросса i rally cross serii санкционированным mistrzostw w drag racing, który obejmuje wyścigów na różnych torach w całym kraju lub nawet krajów wnp. Po zidentyfikowaniu swoich serii, wybierając swój samochód, następny najważniejszy krok. Szybki i brudny sposób wprowadzania serii konkurencyjnych od samego początku, kupując samochód u tego, kto stworzył samochód, który podlega pod przepisy z tej serii. Nie musi to dokładnie podlegać zasady, bo można dodać lub usunąć elementy samochodu wyścigowego, jak przepisy wymagają. Jeden z minusów z gotowymi zawodnik jest to, że ona nie daje amatora niezbędne wiedzę i doświadczenie, które otrzymasz z tworzeniem samochodu wyścigowego według własnego uznania. Ponadto, samochód kupiłeś, może już na drodze do устареванию lub za mało konkurencyjny pod, więc anuluj błędy poprzedniego inwestora może kosztować więcej w końcu.

aby utworzyć auto do wyścigów pozwala wybrać, jakie samochód wyścigowy składniki trafi na Twój samochód. To także pozwala właścicielowi/kierowcy, jeśli tak, zacząć od niższej klasy, która przyczynia się do zabawy w wyścigach i może być bardziej miękkie zasad. Entry-level zajęcia są doskonałym sposobem, aby dostać się do wyścigu, bo organizatorzy serii zazwyczaj ograniczają samochodu wyścigowego składniki, które można zainstalować w samochodzie. Najczęściej są dozwolone tylko bezpieczeństwo sprzętu i minimalne silnik i elementy zawieszenia. Jak twoje umiejętności i konkurencyjność wzrasta, można wybrać, aby przejść na nową klasę, gdzie można zainstalować więcej niż samochodu wyścigowego elementy, które pozwalają konkurować z dobrze wyposażonej maszyny i bardziej doświadczony, kierowcy. W pewnym momencie rozpoczęcia zajęć, aby umożliwić łatwy włókna węglowego lub włókna szklanego, panele nadwozia, które dają wyścigi samochodowe są znacznie ulepszone mocy do masy. Urządzeń Aero również zaczynają przychodzić w obrazie, i w tym przypadku carbonu daje odpowiednią siłę docisku podczas dodawania minimalnej wagi. Do tego czasu, twój wyścigi budżetu, na pewno znacznie wzrosła pozwoli Ci kupić niezbędny sprzęt, aby być konkurencyjnym.

informacje dodatkowe :

włókna węglowego skrzydło

odlewy z włókna szklanego