Rajd Driving Experience

rajd samochodowy build
 Napęd rajdu samochodowego plus Ferrari (1022235) Cena promocyjna: £ 169
Lokalizacja (e):
Leicestershire; Kenilworth, Warwickshire (Midlands) Oxfordshire (South East) Doświadczenie Provider:

ID BuyaGiftExperience1022235Subaru Impreza WRX czy Mitsubishi EVO i Ferrari ExperienceEncounter radość rajdowej jazdy i Pizzazz Ferrari Driving – wybitne combinationExperience genialny kontrolującego albo Subaru Impreza WRX, Mitsubishi Evo lub etap przygotowany rajd samochodowy (zależy od lokalizacji ), jak również zapewnienie swoje zapotrzebowanie na prędkość z Ferrari Driving Experience (model zależy od lokalizacji). Jest to dwa niesamowite przeżycia jazdy w jednym pakietu! Baw się z elegancją i stylem cały czas klasyczny supercar przed podjęciem powerslides, odwraca hamulca ręcznego i figury ósmej wiecu jazdy experience.Following się będzie zapoznać się z obwodem oglądając okrążeń pokazowych. Wtedy to do głównego wydarzenia – jazdy Ferrari, a następnie albo Subaru Impreza WRX, Mitsubishi Evo lub etapu przygotowane samochodu rajdowego (zmienia się z lokalizacją). Na zakończenie dnia, zostanie przedstawiony z certyfikatem. To doświadczenie trwa do dwóch hours.Philip Hancock, StaffordshireI miał bardzo dobry dzień, życzę było dłużej! Całe wydarzenie było ładnie zorganizowane i byliśmy ładnie opieką personelu. Bardzo chciałbym, aby przejść ponownie i już poleciłem to wielu moich przyjaciół i family.Les Webb, CheshireThis był wielkim odejście prezent, miałem świetny dzień. Samochody były bardzo dobre, w doskonałym stanie. Instruktorzy były doskonałe, były łatwo dostać się na i naprawdę pchnął cię do kierowania samochodem szybko iw swoich możliwości.
Ferrari 360 plus Ford Focus Rally Car Expreience (AOARR) Doświadczenie listingu £ 199Location (s):
Corby, NorthamptonshireExperience Provider:
Red Letter DaysDrive 6 mil w Ferrari 360, a następnie 15 minut w Rally Ford FocusA absolutnie zwycięska kombinacja – Dreszczyk włosy świadomości wśród rajdowej jazdy, skręcona wraz z eleganckim stylu Ferrari. Dwa niesamowite i całkowicie charakterystyczne doświadczenia jazdy w jednej transakcji. , Następny instruktor będzie jeździć wokół obwodu w salonie sportowych przez pięć minut okrążeń zapoznawczych do wyświetlania linii wyścigowych. Potem weźmiesz siedzeniu kierowcy fantastyczny 183mph, 400 KM, 0-60 mph w 4,5 sekundy Ferrari 360. dopiero około Będziesz mieć czas, aby uzyskać swój oddech przed przesuwając swoje umiejętności jazdy na granicy w rajdzie przygotowane Ford Focus. Wykończenie z pytaniem i sesji odpowiedzi i świadectwa presentation.An zupełnie fantasticunforgettable dzień. Nawet żona się podobało, a ona tylko oglądać!
Napęd grupę N Rally Car i 4 inne Supercars (1022395) doświadczenie ListingNormal Cena:
£ 799Location (s):
Prestwold Hall, Leicestershire (Midlands) Kup
ID GiftExperienceThe Ultimate Day Tor jest okazja, aby doświadczyć całą gamę pojazdów o dużej mocy silnika w wyjątkowej sesji ograniczony do ośmiu osób. Tempo dnia zmieni się zupełnie jak czujesz dreszczyk rajdach za kierownicą samochodu Grupa N Rally.
Gdybym miał jakiekolwiek stanie spełnić oczekiwania dotyczące tego, co to będzie jak to zrobić niesamowite wrażenia z jazdy, były dmuchane zaraz po wyjęciu z wody przez rzeczywistość. Wszystko, co mogę powiedzieć to WOW! Czy ten dzień – po prostu zrób to! Nigdy tego nie zapomnę! Kierowcy Dzień Wielkiej Brytanii jest niewątpliwie bezstronna strona internetowa, która pozwala spojrzeć na dostawców Rajd Driving Experience wewnątrz Wielkiej Brytanii. Ocenić najnowsze oferty z najlepszych dostawców z Rally Jazdy Doświadczenia blisko ciebie. Nasi redaktorzy przeciąć puch i przereklamowane i powiedzieć o tym, co jest ważne informacje Rally jazdy; Co pojazdu nie można dostać się do jazdy, i jak długo masz go prowadzić!