Samochody sportowe: rozpocząć Swoją potrzebę prędkości

Jeśli wysokie przyspieszenie, prędkość Maksymalna, i wygląd, co chcesz w samochód, samochód sportowy-to chyba to, czego szukasz. Samochody sportowe są przemysł $ 4,5 mld z około 55 000 egzemplarzy sprzedanych w roku.

sportowe maszyny są budowane jak wydajność samochodów – czyli muszą być odłożony na bok zwykłe maszyny nie mogą. Na przykład, przyspieszenie-to często nie więcej niż 5 sekund, by rozpędzić się od 0 do 100 mil na godzinę. Jak to trudniej manewrować obiekt przekroczył prędkość, samochody sportowe, przeznaczone specjalnie do obróbki przy dużych prędkościach.

określenie “sportowy” został ukuty dla określenia elegancki, ale wytrzymała konstrukcja, która emituje potężne Osoba do człowieka za kierownicą. Poniżej znajduje się podstawowy wyścig samochodów sportowych na rynku – ich ogólny wygląd i układ, a także lista bardziej popularnych modeli i producentów.

– FF – silnik z przodu, Napęd na przednie koła.
W układ FF ma słaby potencjał dla wysokiej prędkości przetwarzania i traktowany w niektórych modelach, takich jak Fiat przewrót, i Lotus Elan M100.

– FR – silnik z przodu, Napęd na tylne koła
i jest uważany za klasyczny sportowego wyglądu samochodu, silnik napędza tylne koła, ale utrzymuje ciężar na plecach. FR dobry w drifting kąty, zachowując przy tym kontrolę. Firma Mercedes-Benz jest uznanym aby korzystać z tego układu dla swojej modelki.

– PP – z tylnego silnika, napęd na tylne koła
z silnikiem z tyłu i Napęd na tylne koła, noclegi waga na układ PP zapewnia doskonałą przyczepność do samochodu. Jednak, bez dodatkowych środków pomocniczych, jak kontrola stabilności, właściwości jezdne będzie trudno. Według stanu na dzień dzisiejszy, jedynym producentem, który posiada układ PP do samochodów Porsche.

AWD – napęd na wszystkie koła
to napęd na wszystkie koła układ zapewnia łatwą obróbkę, co czyni go idealnym dla tych, którzy dopiero zaczynają z samochodów sportowych. Audi zaczęli powszechnie używać tej metody z Quattro. Japońscy producenci, jak Mitsubishi wykorzystali ten układ, aby zwiększyć sterowność, co czyni go doskonałym раллийным samochodem.

z powodu wysokiego ograniczenia w stanach Zjednoczonych, producentów samochodów sportowych, które są bardziej powszechne w Europie niż w Ameryce. Jednak amerykańskie marki w równej konkurencji z europejskimi i indyjskimi odpowiednikami. Niektórzy uznani producenci i modele:

Alfa Romeo
W alpejskim
dla Aston Martin
W Austin-Healey
BMW
W Bugatti
W Катерхеме
W Davrian
i de Лореан
Ferrari
twierdzę
W “Jaguar” i
cechy:
na Lamborghini i
Lotos
W Mclaren
do Maserati
mg
Morgan
W Пэноз
dla Porsche i
Triumf
ТВР
Wektor

teraz, kiedy zabrali się do pracy, wziąć swój kolejny krok, odkrywając pasję samochód sportowy może przynieść ci dzisiaj, jak i wiele pokoleń.

Uchenna Ani-Окое-dostęp do internetu-konsultant ds. marketingu i współzałożyciel darmowe programy partnerskie

aby uzyskać więcej informacji i linków zasobu na najlepszych sportowych samochodów na stronie: Е63 AMG