O nas

Więcej informacji o Auto-cross

Niesamowicie cieszy nas fakt, iż chcesz podzielić się z nami swoją pasją do samochodów. Po raz kolejny organizujemy Auto-cross, lecz w przyszłości mamy zamiar organizować więcej takich imprez od dwóch do czterech razy w roku. Mamy nadzieje, że uda nam się stworzyć dużą grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach, również z Twoim udziałem.

Co to jest?

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tak na prawdę tego, czym jest te szalone przedsięwzięcie. To połączenie dobrej zabawy, adrenaliny oraz potu z nutą wariactwa, ale w bezpiecznych warunkach. Główne założenie Auto-crossu to spotkanie się grupy ludzi w ustalonym przez organizatorów czasie, na specjalnym torze i odbycie swoistego wyścigu. Cała impreza jest zorganizowana tak, aby spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa i przy tym świetnie się bawić. Uczestnicy wyścigu, by wziąć w nim udział, mogą wystawić na tor tylko odpowiednio przygotowane samochody. Więcej o tym jak powinno wyglądać auto znajdziesz w Regulaminie.

Auto-cross Szalony Wyścig

Główne założenia

1. Dojechać jak najszybciej do linii Mety,
2. Auta może być dowolnej marki z napędem na jedną oś, nie może być to napęd 4 x 4,
3. Są trzy kategorie:

  • Pojemność do 1600 cc
  • Pojemność 1600 do 2000 cc
  • Pojemność 2000cc i powyżej,

4. Samochód należy przygotować do zawodów w sposób taki, jak jest to napisane na stronie Przygotowanie Samochodu.
5. Uczestnicy biorący udział w imprezie, proszeni są o przybycie na miejsce między godz 9:30 a 11:00. Koszt całodniowego rajdu to 70,00 zł od samochodu.
6. Auto-cross zawsze odbywa się na polu (nieużytkach) w Radachowie, które jest specjalnie przygotowane do rajdu samochodowego.

Dodatkowe informacje

Atmosferę będzie nakręcał DJ relacjonujący na żywo cały przebieg imprezy. Powodzenie rajdu i dobrej zabawy, zależy przede wszystkim od chęci, nastawienia i zaangażowania uczestników rajdu. Zapraszamy do spróbowania swoich sił, może to Ty będziesz nr 1 na Mecie.

Auto-cross to świetna zabawa zarówno dla uczestników rajdu, jak i również dla widzów, czyli rodziny i przyjaciół!

Jeżeli jest coś dla Ciebie niezrozumiałe, lub masz jakieś pytania, jesteśmy do twojej dyspozycji, przejdź na stronę Kontakt.


Auto-cross O nas